KOUPALIŠTĚ V HRADCI NAD MORAVICÍ JE OD 2. ZÁŘÍ UZAVŘENO

Od 2. 9. 2019 je v Hradci nad Moravicí na městském koupališti ukončena sezóna. 

Děkujeme tímto Všem návštěvníkům za jejich přízeň v letošní sezóně a těšíme na sezónu příští. 

KOUPALIŠTĚ BUDE OTEVŘENO I V NEDĚLI 1. ZÁŘÍ

V neděli 1. září 2019 bude koupaliště v Hradci nad Moravicí naposledy v letošním roce otevřeno. Zveme Vás tímto k návštěvě.

UZAVŘENÍ SBĚRNÉHO DVORA VE STÁTNÍ SVÁTEK

V pátek 5. 7. 2019 - státní svátek, bude sběrný dvůr z důvodu nepřístupnosti areálu uzavřen.

KOUPALIŠTĚ JIŽ V PROVOZU

Od středy 5. 6. 2019 je městské koupaliště v Hradci nad Moravicí opět v provozu. Otevírací dobu, ceny vstupného, kameru s pohledem na koupaliště a kontakty naleznete v záložce KOUPALIŠTĚ.

Těšíme se na Vaší návštěvu. 

KDY BUDE OTEVŘENO KOUPALIŠTĚ?

Koupaliště v Hradci nad Moravicí bude oficiálně otevřeno ve středu 5. 6. 2019. O důvodu otevření, cenách vstupného a provozní době informujeme v článku níže. Zveme Vás k návštěvě.

Otevírací doba sběrného dvora

Sběrný dvůr na Žižkově ulici (v areálu TG Park Ing. Tomáše Gřeška) je otevřen každou středu a pátek, vždy od 10.00 do 17.00 hodin.

Upozorňujeme občany, že po otevírací době (v 17.00 hodin) se hlavní vstupní brána do areálu TG Park automaticky uzavírá. Z tohoto důvodu nelze do sběrného dvora vjet po provozní době nebo ve dnech víkendu. Doporučujeme občanům, aby do sběrného dvora přijeli nejpozději v 16.45 hodin, a to z důvodu zajištění dostatku času na složení odpadu a opuštění areálu.

Bližší informace najdete na webových stránkách Technických služeb Hradec nad Moravicí www.tshradec.cz. V případě, že jste objevili v Hradci nad Moravicí a jeho obcích jakoukoliv závadu či problém, který spadá do kompetence technických služeb, můžete nám ho prostřednictvím našich webových stránek oznámit (záložka Hlášení závad).  

Zveme vás na městské koupaliště

Městské koupaliště v Hradci nad Moravicí zahájí letošní koupací sezónu během prvního červnového týdne (přesné datum otevření bude upřesněno). Důvodem je probíhající reklamace nátěru bazénového dna a probíhající práce na jeho opravě. Z důvodu nepříznivého počasí v druhé polovině května nebylo možno tyto práce realizovat a technici museli vyčkat na teplé a hlavně suché počasí.

Otevírací doba i výše vstupného zůstává stejná jako v loňském roce. Koupaliště bude otevřeno denně od 9 do 19 hodin. V případě nepříznivého počasí je koupaliště uzavřeno (provoz je podmíněn povětrnostními vlivy, teplotou vody a vzduchu).

Vstupné

dospělí: celodenní 50 Kč, vstup po 16. hodině 30 Kč

děti do 15 let: celodenní 30 Kč, vstup po 16. hodině 20 Kč

permanentka 20 vstupů pro dospělé 600 Kč; permanentka 20 vstupů pro děti do 15 let:400 Kč

S otevřením koupaliště bude v jeho areálu opět uvedena do provozu webová kamera s přímým přenosem na webové stránky. Můžete tak aktuálně zjistit, zda je koupaliště otevřeno a jaká je jeho momentální obsazenost. Cílem je poskytnout informační servis o provozu areálu.

Provozovatel městského koupaliště: Technické služby Hradec nad Moravicí, Opavská 228, Hradec nad Moravicí, tel.: 725 666 090, 553 650 791, www.tshradec.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemné chvíle na hradeckém koupališti! 

NABÍDKA PRACOVNÍHO MÍSTA


Technické služby Hradec nad Moravicí,

příspěvková organizace

Opavská 228, Hradec nad Moravicí

vyhlašují veřejnou výzvu na obsazení pracovní pozice

uklízeč / uklízečka

Zařazení: 2. platová třída dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Druh a charakteristika práce: úklid kancelářských a provozních prostor v budově Městského úřadu Hradec nad Moravicí a v budovách Technických služeb Hradec nad Moravicí (kanceláře, šatny, chodby, schodiště, sociální zařízení, okna, dveře, nábytek, koberce, žaluzie, květinová výzdoba apod.).

Pracovní doba: zkrácený pracovní úvazek 35 hodin/týdně, práce pouze v odpoledních hodinách.

Požadavky: Manuální zručnost, bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav.

Lhůta pro podání přihlášek: přihlášky podávejte do 24. května 2019 do 12.00 hodin.K písemné přihlášce připojte svůj životopis se základními osobními údaji a průběhem dosavadních zaměstnání.

Předpokládaný nástup do zaměstnání: 1. července 2019 nebo po dohodě.

Písemné přihlášky podávejte do výše uvedeného termínu v zalepené obálce s označením "úklid" poštou nebo osobně na adresu: Technické služby Hradec nad Moravicí, Opavská 228, 747 41, Hradec nad Moravicí.

Doplňující informace obdržíte na tel. č. 725 666 090 nebo 553 650 791 (Roman Celta), e-mail tshradec@muhradec.cz nebo v kanceláři Technických služeb Hradec nad Moravicí, Opavská 228.

SBĚRNÝ DVŮR O STÁTNÍCH SVÁTCÍCH

SBĚR NEBEZPEČNÝCH ODPADŮ

SVOZOVÝ KALENDÁŘ BIOODPADU 2019                                                      HRADEC NAD MORAVICÍ, KAJLOVEC

SVOZOVÝ KALENDÁŘ BIOODPADU 2019

BENKOVICE, BOHUČOVICE, DOMORADOVICE, JAKUBČOVICE, FILIPOVICE, ŽIMROVICE

OTEVÍRACÍ DOBA SBĚRNÉHO DVORA


Od 1. března 2019 je sběrný dvůr opět otevřen 2x v týdnu:
středa - 10.00 - 17.00 hod.
pátek -  10.00 - 17.00 hod.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim.